Drodzy Przyjaciele Misji i Księży Werbistów!

Gdyby ktoś z Państwa po obejrzeniu misyjnych zdjęć i filmów ze strony: www.msjepng.com, zechciał wesprzeć moje misyjne życie i pracę tutaj w Papui Nowej Gwinei – za co byłby bardzo, bardzo wdzięczny – to podaję numer konta bankowego w Polsce, z którego mogę korzystać bezpośrednio tutaj w Nowej Gwinei:

WOJCIECH NIŚCIGORSKI
Pekao SA 94 1240 1590 1111 0010 2016 9674
OFIARA NA CEL MISYJNY

(Ofiarę można wysłać na poczcie, przez internet lub w jakimkolwiek oddziale banku Pekao SA)

Gdyby ktoś z Was zechciał  wesprzeć mnie i  wysłać jakąś ofiarę na mój Patronat Misyjny do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie – nasze Misyjne Serce w Polsce, to podaję także numer konta bankowego:

REFERAT KSIĘŻY WERBISTÓW

Kolonia 19, 14 – 520 PIENIĘŻNO

Cel ofiary:  Patronat Misyjny – O. Wojciech Niścigorski

Bank PEKAO  S. A.

 42 1240 1226 1111 0000 1395 9119

 Forma  do wysłania na poczcie <Na dole strony w załączniku>

Księża Werbiści (Zgromadzenie Słowa Bożego) posiadają osobowość prawną i na podstawie art. 55 ust. 7 ustawy z dnia 17. maja 1989 r. o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 29 poz. 154 z późn. zm.) może przyjmować darowizny na działalność charytatywno – opiekuńczą. Oznacza to, że wpłacając na konto Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie ofiary na rzecz misji, możecie Państwo darowaną przez Was kwotę odliczyć sobie od dochodu.

Wielkie Bóg zapłać za ewentualne ofiary!!!
Obiecuję moją modlitewna pamięć za wszystkich Ofiarodawców!
Niech Pan Jezus błogosławi!
Szczęść Wam Boże!

O. Wojciech Niścigorski – Werbista

Strona główna Misyjnego Patronatu Ojców Werbistów w Pieniężnie, którzy obecnie pracują na misjach. Konto Patronatu jest powyżej – Referat Księży Werbistów.

 

Przykład przekazu (ten na czerwono), który można sobie zapisać (save) a później wydrukować, aby wypełnić i wysłać formularza na każdej poczcie.